יום שלישי , 22 אוקטובר 2019
דף הבית / ספורט / כדורסל / עוד ניצחון לאוסף
מכבי שדרות | צילום: אורי גבאי
מכבי שדרות | צילום: אורי גבאי

עוד ניצחון לאוסף

מכבי שדרות נותרה מושלמת גם לאחר המחזור השביעי עם ניצחון חוץ משכנע על א.ס אשקלון בפער של 40 נקודות. בשלישי (אולם גיטיס 20:30) שדרות תארח את הפועל ירושלים מרכז.

מכבי שדרות לא עוצרת וממשיכה במסע לעבר הליגה הארצית: ביום שלישי האחרון במסגרת המחזור השביעי התארחה הקבוצה של המאמן ישראל ברוך באשקלון למשחק מול א.ס המקומית זאת לאחר שבמחזור הקודם אירחה את הקבוצה השנייה של אשקלון בליגה א', בדומה למשחק הקודם גם הפעם הניצחון של שדרות היה ברור מהדקות הראשונות וכל שנותר היה לראות באיזה פער זה יגמר.

אפשר לומר שכבר במחצית הראשונה שדרות הכריעה את המשחק שנפתח בבליץ מדהים הודות למשחק הגנה אגרסיבי שמנע מהאשקלונים לייצר נקודות, בעוד בהגנה שדרות שמרה היטב בהתקפה שחקניה הרבו לקלוע ולהוביל את הרבע הראשון לניצחון 26:12, גם ברבע השני השחקנים של שדרות עצרו והמשיכו גם לטווח מחוץ לקשת, הפער המשיך לצמוח ולהפסקה ירדה שדרות ביתרון של 30 נקודות. 54:24 במחצית.

במחצית השנייה שחקני שדרות הורידו מעט הילוך, המאמן ברוך ניצל את הפער הגדול כדי לתת לכל השחקנים המחליפים דקות משחק, האשקלונים ניצלו את ההרכב המשני כדי להקשות מעט מה שלא סיכן לרגע את הניצחון של שדרות שניצחה גם את הרבע השלישי 21:15. ברבע האחרון המשחק היה לפרוטוקול בלבד, שדרות הגדילה את הפער עד הסיום ל-40 הפרש וסגרה עניין עם ניצחון מוחץ נוסף 93:53.

בתום המחזור השביעי ממשיכה שדרות להוליך את טבלת הליגה כשארבע קבוצות בעקבותיה, הבולטת היא פסגת זאב ירושלים שעד כה נחלה הפסד בודד באולמה הביתי נגד שדרות. בשדרות מייחסים חשיבות גדולה גם לקבוצת באר טוביה שנמצאת במקום השני כרגע עם משחק עודף על פני פסגת זאב, בטרום העונה העריכו בקבוצה כי היא תהיה אחת הקבוצה שתתמודד על העלייה, בשלב זה באר טוביה צברה שני הפסדים אבל בעוד שבועיים היא תארח את שדרות למשחק מעניין. אם הקבוצה של ישראל ברוך תעבור גם את מכשול באר טוביה היא בהחלט תעשה עוד צעד חשוב לעבר המטרה. העונה כמובן עוד ארוכה אבל על-פי היכולת ששדרות מציגה כרגע יהיה קשה לראות מי תעצור אותה.

קולעי הנקודות בניצחון ביום שלישי: מתן מרציאנו מתן מרציאנו 17 (3 שלשות) גרי גנדל 13 (2 שלשות), גיא שינדלר 10 (שלשה אחת), פלג אטיאס 10, דור גואטה 8, מתן פרץ 7 (שלשה אחת), שי סיגלר 6, אורי זהר 5 (שלשה אחת), שי גויטע 5 (שלשה אחת), דראגן קליקוביץ 5, ירדן חושי 4.

לכתבה הבאה:

ליגה ג': הפועל שדרות טיפסה למקום הראשון

הפועל שדרות שומרת על מאזן מושלם גם לאחר המחזור הרביעי לאחר שניצחה הערב בחוץ 2:1 …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.