יום ראשון , 18 אוגוסט 2019
דף הבית / ספורט / כדורסל / עוד ניצחון קליל
שחקני שדרות בסיום המשחק ביום רביעי האחרון

עוד ניצחון קליל

במחזור שפתח את הסיבוב השני מכבי שדרות לא התקשתה להביס באולמה הביתי את מכבי דימונה בפער של 41 הפרש. הפער בטבלה מהסגניות באר טוביה וגוש עציון נשמר.

אחרי פגרה קצרה חזרה מוליכת ליגה א' דרום מכבי שדרות לשחק. במחזור ה-12 שפתח את הסיבוב השני, השחקנים של ישראל ברוך לא התקשו לנצח את דימונה החלשה וכמו בסיבוב הקודם זה נגמר בהפרש של יותר מארבעים נקודות.

כזכור, שדרות סיימה את הסיבוב הראשון עם מאזן נאה של 9 ניצחונות מול הפסד בודד לבאר טוביה שחזרה בעקבות הניצחון הזה לתמונה המאבק והיא רחוקה מרחק ניצחון אחד משדרות שעוד צפויה לארח אותה. מי שעוד נדבקה לשדרות היא קבוצת גוש עציון עם מאזן של שני הפסדים כך שהמאבק עוד פתוח וכדי לבסס את המקום הראשון שדרות עוד צריכה להתארח בגוש עציון ולארח את באר טוביה אותה אגב במצב העניינים הנוכחי היא תהיה חייבת לנצח לא חשוב באיזה פער.

כאמור, שדרות עלתה ביום שלישי לפרקט בגיטיס בידיעה כי סגניתה באר טוביה ניצחה בקושי רב את אסא ב"ש בפער של נקודה אחת בלבד ואילו הסגנית השנייה גוש עציון לא התקשתה לנצח בחוץ את א.ס אשקלון.

הפתיחה של שדרות הייתה מוחצת ולא הותירה לדימונה סיכוי כבר ברבע הראשון שהסתיים בניצחון 21:5, ברבע השני המשחק ההתקפי של שדרות חרק, ההגנה גם הייתה רופפת מה שאפשר לדימונאים להפתיע, לנצח את הרבע (18:10) ולרדת להפסקה עם פער מינימלי של 8 נקודות בלבד.

בפתיחת המחצית השנייה שוב עשו שחקני שדרות בליץ על דימונה ובעוד משחק ההגנה המצוין הקשה על דימונה לייצר נקודות, בצד ההתקפי שדרות קלעה ברבע השלישי 35 נקודות מול 4 נקודות בלבד של האורחים ולקראת הרבע האחרון הפער צמח ל-39 נקודות. את הרבע האחרון ניצל מאמן שדרות ישראל ברוך כדי לתת דקות משחק לכל שחקני הספסל, בסיום ניצחון מוחץ ומשכנע 87:46.

הקולעים לשדרות: שי גויטע 20, גיא שינדלר 15 (3 שלשות), דראגן קליקוביץ 13, יותם אטיאס 10, דור גואטה 9, ירדן חושי 5, מתן פרץ 4, שי סיגלר 4, פלג אטיאס 2.

לכתבה הבאה:

"הייתה לנו הצלחה גדולה, לא דומה אפילו לכישלון": עופר טלקר בריאיון נרחב

רגע לפני שהוא פותח קדנציה שנייה שלו כמאמן מכבי ציון שדרות, המאמן עופר טלקר עונה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.