יום שישי , 22 יוני 2018
דף הבית / חדשות / עונש לא חינוכי
אילוסטרציה

עונש לא חינוכי

תושבת שדרות טוענת כי בנה בן ה-3 חזר מיום הלימודים רטוב. כשביררה את הסוגיה מול הגננת נדהמה כי בגדיו לא הוחלפו כ"עונש".

מקרה חמור התרחש אתמול (יום ג') באחד מגני הילדים בשדרות. לטענת האם הנסערת בנה בן 3 נותר רטוב לחלוטין וכל זאת בעקבות החלטת גננת הגן להענישו מהסיבה שנכנס לשלולית.  "הבן שלך קפץ לשלולית כשאמרתי לו לא לקפוץ וכעונש השארתי אותו עם הבגדים רטובים" הייתה התשובה שקיבלה האם שנותרה המומה. היא שאלה אותה שוב אם היא שומעת את מה שהיא מספרת לה ובתגובה ענתה לה הגננת שכן.

לאחר המקרה האם הייתה נסערת ושיתפה את דבר המקרה בפייסבוק, בנוסף היא פנתה לאגף החינוך ודיווחה על המקרה החמור.  "שנת 2017 מענישים ילד קטן בן 3 שקפץ לשלולית מים בגן עירייה שנשארו מהשטיפה בחצר ולא מחליפים לו את הבגדים כעונש בגלל שקפץ לתוך השלולית איזה לב יש לגננת ולסייעת להשאיר אותו רטוב כולו עד הגב למעלה בחולצות ולהגיד לי שאני באה לאסוף אותו מהגן אמא זה לא פיפי הוא נרטב שקפץ לשלולית מים בחצר ובגלל שאמרתי לו לא לקפוץ והוא קפץ אז הוא קיבל עונש להישאר רטוב עד סוף היום מזה החוצפה הזאת" כתבה בין היתר.

מעיריית שדרות נמסר בתגובה: "עיריית שדרות רואה את המקרה שארע בגן בחומרה רבה ביותר.  הסוגיה הובאה בפני גננת האם אשר הייתה ביום חופשי ביום זה והיא הבטיחה לטפל בסוגיה בחומרה ושוחחה עם אמו של התלמיד בנדון. גננת הסבב ומנהלת אגף החינוך, מרים ששי, התנצלו בפני האם תוך הבטחה של הגננת שמעשה זה לא יישנה בעתיד. גב' ששי ציינה, כי ההתנהלות של הגננת אינה מייצגת כלל ועיקר את דרכינו וגישתנו החינוכית.

3 comments

  1. צריך להעניש את הגננת
    שתישאר רטובה ומלוכלכת

  2. עירייה מטומטמת דבר כזה צריך להסיח את הגננת למען יראו וייראו..

  3. משפיך לצקכן

    חחחחח איי איי תושבי שדרות עגלונים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.