יום שני , 16 יולי 2018
דף הבית / ספורט / כדורגל / "עצוב לי לעזוב את נתיבות. מקווה לעזור לשדרות לעלות ליגה"

"עצוב לי לעזוב את נתיבות. מקווה לעזור לשדרות לעלות ליגה"

קפטן מכבי עירוני נתיבות אשתקד דרור ויצמן סיכם את תנאיו הכספיים במכבי 'ציון' שדרות וצפוי לחזק את חוד ההתקפה. על ההחלטה לעזוב: "היה לי רצון לראות שינויים אחרי העונה שעברה, לראות את הקבוצה מתחזקת, לצערי לא רק שלא הצטרפו שחקנים, אני רואה שעזבו שחקנים".

קפטן מכבי עירוני נתיבות בשנתיים האחרונות דרור ויצמן חוצה את הכביש לשכנה משדרות שבונה הקיץ קבוצה חזקה להתמודד על כרטיס העלייה לליגה א'. ביום רביעי האחרון הוא סיכם את תנאיו הכספיים ואם לא יהיו הפתעות הוא יחזק את החוד של שדרות בעונה הקרובה. "היו לי לא מעט מחשבות הקיץ על העונה הבאה, בסופו של דבר הגעתי למסקנה שהכי נכון לי לעזוב את הקבוצה שבה גדלתי" היא סיפר השבוע לאחר שגיבש החלטתו, "היו לי כמה הצעות מקבוצות מהדרום, אפילו הצעה אחת מהליגה הלאומית אבל בסופו של דבר גם מסיבה משפחתית החלטתי להצטרף לאתגר המעניין בשדרות שבנתה קבוצה להיאבק בצמרת על כרטיס העלייה לליגה א'".

נעדכן כי הסיבה המשפחתית קשורה בשדרות.  רק לאחרונה נישא ויצמן לבחירת ליבו שרית בן חמו משדרות, הזוג הטרי צפוי להתגורר בעיר, לויצמן יש עסק בנתיבות לכן ההחלטה הטובה מבחינתו הייתה להצטרף לשדרות.

למה החלטת לעזוב את הבית שלך, מכבי נתיבות?

"עוד לפני שקיבלתי את ההחלטה דווקא רציתי להישאר בנתיבות, אפילו הייתה לי שיחה איתם ובאתי לקראתם כמה שאפשר מבחינת השכר אבל זה לא מה שהעסיק אותי, היה לי רצון לראות שינויים אחרי העונה שעברה, לראות את הקבוצה מתחזקת, לצערי לא רק שלא הצטרפו שחקנים, אני רואה שעזבו שחקנים כמו אור לוי ואופיר נסימי.  הסברתי להם שאני מאד רציתי לעמוד בהתחייבות שלי ולהישאר בקבוצה, אבל חלק מההסכם היה זה שהם מביאים שחקני חיזוק כדי שיהיה לי עם מי לשחק כדי שלא נסיים עוד עונה בצורה כזו קשה. לאחר שראיתי את הלך הרוח הגעתי להחלטה".

אתה שלם עם ההחלטה?

"כן אני שלם עם ההחלטה. תראה, הייתי הקפטן של נתיבות, נתיבות תהייה בלב שלי תמיד יש דברים שאני לא יכול לשלוט בהם, אני לא יכול להישאר בקבוצה ולעשות נזק לעצמי אני מניח שעכשיו אחרי שגם אני עזבתי אולי הם יתעוררו ויבינו שהם עשו יותר מידי טעויות ויתחילו להביא שחקנים".

נזכיר למי שכבר הספיק לשכוח שבעונה שעברה רק במשחק המבחן האחרון הצליחה מכבי נתיבות לשרוד בליגה ב' ולא לרדת לליגה ג', מי שהבקיע את השער הראשון בדרך לניצחון 3:0 על יבנה הוא ויצמן עצמו שספג מיו"ר הקבוצה אשתקד לא מעט אש. בתום העונה בנתיבות ביצעו שינויים, מינו יו"ר חדש אבל הרבה מסתבר לא השתנה .

האם חששת ממצב דומה גם העונה בנתיבות?

כן בהחלט. עברנו שנה שעברה עונה מאוד קשה זו הסיבה שבגללה החלטתי לעזוב את נתיבות מבחינתי זה כמו לרדת ליגה. נכון שבסופו של דבר לא ירדנו, אבל מבחינת התוצאות. אם אני הייתי אחראי על הקבוצה הזאת הייתי מבין שחייב להתעורר ולהביא שחקנים הם לא התעוררו, לא רק שלא הביאו שחקנים, המון שחקני מפתח גם עזבו  יש במערכת אנשים טובים אבל לא נותנים להם מספיק כוח בשביל לשנות דברים ולי נמאס להלחם".

יש שיגידו לך לא נוטשים את הספינה?

" אני לא יכול להציל את הספינה לבד. זו סוגיה שמאוד כואבת לי, נתיבות זה הלב שלי אני גדלתי פה ולקבוצה הזו אני חייב לה מעל ומעבר, הקבוצה הזו בדם שלי. שוב עצוב לי לעזוב את נתיבות, כעת אני מקווה לעזור לשדרות לעלות ליגה".

סביר להניח שתצטרך לשחק נגד נתיבות?

"אף פעם לא שיחקתי מול נתיבות, כשהם היו בליגה ב' אני שחקתי בליגה א'. תחושה לא פשוטה, כדורגל זה כדורגל, אני מקצוען שבסופו של דבר בא לעשות את העבודה שלו, זה עבודה לכל דבר, אני מקבל על זה שכר אני יבוא כמו בכל משחק אני אולי אתרגש לפני ואחרי אבל במגרש עצמו אני אהיה חייב לעשות מה שמוטל עליי כמו מקצוען אמיתי".

מה אתה חושב על מה שנבנה הקיץ בשדרות?

"אין ספק שבנו קבוצה ברמה גבוהה, דורון לא צריך את המחמאות שלי  אבל הוא מאמן ברמה גבוהה, יודע כדורגל מצוין, אני חושב ממש אני קורא עד עכשיו הוא בנה סגל שחקנים מצוין, יהיה מעניין לשחק עם דודו פלס, ניר נחום, אסי כהן ואחרים, עם כאילו שחקנים אסור יהיה לי לפקשש ולהוכיח שיש לי מה לתרום ואני מאמין שאתרום לשדרות ואסייע לה לעלות ליגה".

מה הציפיות שיש לך מעצמך?

"כמובן שאחרי העונה שעברה אני ארצה להשתפר, במשך שתי עונות רצוף כובש 15 גולים, אני מכוון גבוה גם העונה, אני חושב שבעזרת השחקנים האיכותיים שיש בסגל אני אציג יכולת טובה יותר".

איך התרשמת משדרות מהשאיפות להתקדם?

"התרשמתי מאוד לטובה, אני גם רואה את השינוי הכללי שעוברת העיר כולה, אין ספק שאצטדיון כדורגל ייתן דחיפה גדולה ואני מאוד מקווה שנזכה גם לפתוח את הליגה באצטדיון, אני בטוח שיש ציפיות גדולות מהקבוצה שנבנתה, מרגע שנעלה לדשא נצטרך לדבר על המגרש".

איפה אתה רואה את שדרות ממוקמת בסיום העונה ?

"אם לא יקרה משהו יוצא דופן אני חושב שהקבוצה תעלה ליגה, חומר השחקנים הוא מצויין, סגל אנושי מעולה יש מועדונים שמבאים שחקנים טובים אבל עם התנהגות בעייתית זה משהו שלא קורה בשדרות בקבוצה שבנו הביאו שחקנים איכותיים גם מבחינה מקצועית וגם מבחינת משמעת אישית ובמיוחד שיש מאמן כמו דורון ממן זה לא בושה להגיד שהשחקנים מפחדים ממנו מצד אחד ומכבדים אותו. בדרך כלל אתה לא רואה את זה בליגות האלה. בשורה התחתונה אין מקום למשחקים וטעויות צריך לבוא ולדבר על המגרש".

 

 

לכתבה הבאה:

ראש הממשלה נפגש הבוקר בשדרות עם ראשי רשויות מעוטף עזה

עקב הביקורות הרבות ותחת איפול תקשורתי כבד, הגיע הבוקר ראש הממשלה בנימין נתניהו לשדרות ונפגש …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.