יום שני , 22 אוקטובר 2018
דף הבית / חדשות / פרץ סנטר החדש: יותר חניות, יותר מותגים
פרץ סנטר שדרות
פרץ סנטר שדרות

פרץ סנטר החדש: יותר חניות, יותר מותגים

לאחר פתיחת מרכז הקניות 'מול 7' בכניסה לשדרות, גם מרכז הקניות הוותיק 'פרץ סנטר' עבר שדרוג גדול והגדיל את ההיצע עם חנויות חדשות של הרשתות המובילות, ביניהן 'רנואר', פוקס הום ו-'TWENTYFOURSEVEN'.

החל מתחילת השבוע האחרון שווה יותר להגיע לביקור במרכז הקניות הראשון והוותיק של שדרות 'פרץ סנטר' עם פתיחת החלק המסחרי החדש שמשלים למעשה את שלב ב' שתחילה השתרע עלפני צד אחד של מתחם עסקים עם חנויות כמו סופר פארם ובזאר הדרום וכן בקומה הצמודה לכביש שבה נמצאות החנויות של ממתקי דודו, נעלי אנזו ובוזו'לה ועוד. כעת הושלם הצד השני של המתחם כאשר על חשבון החנייה הגדולה הוקמה שדרה נוספת של חנויות, נציין כי מעל קומת החנויות הוקם חניון גדול שצפוי לפתור את מצוקת החנייה הגדולה שקיימת באזור.

פרץ סנטר שדרות
 פרץ סנטר שדרות

כידוע מרכז הקניות שהוקם בשנת 2002 כמתחם מסחר ומגורים בקומות העליונות התרחב לפני 8 שנים לפרץ סנטר ב' ובשנתיים האחרונות המתחם כולו שהשתרע עד אז על 7,000 מ"ר עבר שדרוג גדול במסגרתו נוספות 000,2 מ"ר מסחר נוספים בהשקעה של 12 מליון ₪, בתכנון האדריכל אלי אליקים.

בחברת הבנייה הוותיקה של בני המקום לא נותרו אדישים אל מול מרכז הקניות 'מול 7' שנחנך לפני כשנתיים בכניסה לעיר והפך בהחלט לסיפור הצלחה שגם הוכיח שתושבי שדרות צמאים להיצע רחב. נזכיר שבקרב בתי העסק בתוך העיר שדרות היה קיים חשש כבד שמה פתיחת המרכז בכניסה לעיר יפגע בהם אבל בחלוף שנתיים רבים מהם טוענים כיום כי לא נפגעו אם כי העובדה שקיימת מצוקת חנייה באזור לא עושה חיים קלים לקליינטים. "זה לא סוד שהיה לנו חשש שניפגע ובאמת מי שמגיע למרכז הקניות בכניסה לעיר רואה תפוסה כמעט מלאה, למרות זאת אני שמח שתושבי שדרות לא ויתרו עלינו והמשיכו לקנות" סיפר אחד מבעלי העסקים, "זה קורה הרבה בזכות מנהלי הפרץ סנטר שסייעו בשיווק, העמידו רק בקיץ האחרון מופעים מרשימים לילדים וכעת החלק המסחרי החדש עם המון מקומות חנייה ייתן אני מניח מענה ראוי ביותר וגם מי שעד היום העדיף בילוי במול 7 בגלל יותר מותגים וחנייה ימצא עכשיו גם בפרץ סנטר נוחות לצד מותגים מרשימים שאין אפילו שם, אני חייב לומר שגם מרכז קניות נוסף של גולדשטיין שמושלם בימים אלו ייתן עוד דחיפה לכל המסחר בתוך העיר".

בתוך כך, לצד רשתות העוגן הקיימות כמו 'קפה-קפה', 'פוקס', 'הום סנטר', 'סטימצקי',  'גלי' ו'דלתא' יצטרפו כעת רשתות ענק נוספות כמו מותגי האופנה 'רנואר', 'TWENTYFOURSEVEN',  אליהם מצטרף מותג הילדים החדש 'ניוז', כמו כן חנות לכלי בית 'פוקס הום', חנות הנעליים 'פטיש'.

בתחילת השבוע החנויות נפתחו עבור קהל הלקוחות, מנכ"ל חברת הבנייה פרץ בונה הנגב נבל פרץ ומנהלת הפרץ סנטר תמי פרץ ערכו סיור וכיבדו בנוכחותם את בתי העסק שנחנכו.

לדברי אלי ביתן, מנהל הנכסים בפרץ בוני הנגב "אנחנו זיהינו שהרשתות הגדולות רואות ביישובי הפריפרייה כמנוע צמיחה לעסקיהם, בין היתר, כי אין להם יותר איפה להתרחב במרכז הארץ. כבר היום ישנם רשתות שסוגרות סניפים במרכז בשל קניבליזציה לטובת סניפים חדשים בדרום וצפון הארץ. עד לא מזמן מי שרצה לקנות מותג כלשהו היה צריך לעלות לרכב לעיר הקרובה. התקופה הזאת הסתיימה. עכשיו הכל נמצא וזמין במרכז העיר.

"יש לנו הכל" אומר אלי ביתן. "החל מחנויות דרך בנקים, קופות חולים ועד מוסדות ציבור. כל מה שהציבור צריך כדי לנהל חיי יום יום זמינים ונוחים בלב העיר"

פרץ סנטר שדרות
 פרץ סנטר שדרות

כיום הרשתות הגדולות דורשות הרבה יותר שטחי מסחר. איך מתמודדים עם זה?

"סיפקנו לרשתות את שטחי המסחר שהן היו צריכות והן הגיעו. צריך לזכור כי הרשתות לא מחפשות רק שטחי מסחר אלא גם לוקיישן, המרכז שלנו מצוי בלב העיר, נגיש לתושבים , ניתן להגיע אליו רגלית מכל מקום בעיר, מתחם שמתוחזק ומנוהל ברמה מאוד גבוהה וכמובן חברה אמינה עם גב כלכלי חזק. את כל זה סיפקנו לרשתות והם אכן הגיעו".

איך אתם מתמודדים עם המרכזים החדשים מסביב?

"יש מתחרים וזה מבורך. ישנם תחומים שאני נמצא בתחרות וזה גורם לי להיות ערני לצרכי הלקוחות ולהיות עם היד על הדופק וישנם תחומים שמרכזי המסחר באזור משלימים אחד את השני. בסופו של דבר באזור שדרות יש מתחמים שמשרתים אוכלוסייה ענקית של מעל 50 אלף איש הכוללים את תושבי שדרות והיישובים הסובבים לה".

לכתבה הבאה:

צעירים דוידי

כנס הצעירים של דוידי

עשרות צעירות וצעירים השתתפו בתחילת השבוע בכנס שערך ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, בסניף הליכוד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.