יום שני , 16 ספטמבר 2019
דף הבית / חדשות / קורס פסיכומטרי מסובסד לתלמידי שדרות

קורס פסיכומטרי מסובסד לתלמידי שדרות

מנגישים את מבחן הפסיכומטרי לכלל התלמידים. ראש עיריית שדרות, אלון דוידי הכריז על סבסוד קורס הפסיכומטרי לתלמידי כיתות י"א בתיכונים בעיר. סבסוד זה מצטרף לסבסוד שמעניקה עמותת "ידידי עתידים". "אאפשר לכל תלמיד לגשת לקורס בלי קשר ליכולתם הכלכלית של הוריו", אמר דוידי.

בשורה גדולה לתלמידי ותלמידות כיתות י"א בתיכונים בשדרות. כלל התלמידים יוכלו ללמוד למבחן שיתקיים בחודש אפריל בלי לדאוג לנושא מימון הקורס. לאחר התחייבותה של עמותת "ידידי עתידים" להעניק סבסוד לקורס, הודיע השבוע ראש העיר, אלון דוידי, כי העירייה תשתתף גם כן בסבסוד הקורס. זאת, כדי לאפשר לכל תלמידי ותלמידה לגשת לקורס ולמבחן כשהידע עדיין טרי בראשם.

דוידי גם הודיע, כי החל משנת הלימודים הבאה, הלימודים למבחן הפסיכומטרי יהיו חלק ממערכת הלימודים ולא בשעות אחר הצהרים.

השבוע הגיע לשדרות "מסע היישובים" של עמותת "ידידי עתידים", שמפעילה את תכנית קדם עתידים שהיא תכנית מצוינות. התכנית פועלת מזה 7 שנים בשדרות בשני בתי-הספר התיכוניים – המקיף הכללי אמי"ת ע"ש גוטוירט והמקיף הדתי אמי"ת.

בישיבת מרובת משתתפים, מהעירייה, ממרכז הצעירים, מבתי-הספר, מהמינהלת הצבאית בצה"ל ומ"הזנק לעתיד", הוצגו בפני ראש העיר הנתונים על מספרי העתודאים שישנם היום מהעיר, תמונה כללית לגבי התכנית, ההצלחות שלה והכל במטרה שכמה שיותר תלמידים המתאימים לתכנית, יירשמו אליה. ראש העיר שמח לפגוש בישיבה את סרן דרג'ה סימון, בן שדרות ובוגר המקיף הדתי, שהוא הקצין המלווה של בתי-הספר בעיר מטעם המינהלת הצבאית. סרן סימון סיפר על סיפור הצלחתו והתקדמותו עד לאן שהגיע. "אנחנו בהחלט רואים עליה משנה לשנה", אמר ד"ר זהר ניר, המלווה את בתי-הספר בתכנית "קדם עתידים". מיד לאחר מכן, המשיכו החברים לכנסי חשיפה לתלמידי י"א בבתי-הספר. "אנחנו מציגים בפניהם את נושא העתודה הצבאית", מספר ד"ר ניר.

יצוין, כי מיד בתום הכנס כלל התלמידים נרשמו לקורס הפסיכומטרי.

לכתבה הבאה:

12 בניינים חדשים בפרויקט מחיר למשתכן בשדרות

תנופת הבניה בשדרות מתחדשת ב-12 בניינים חדשים שייבנו בשכונת 'שדרות בפארק' במסגרת פרויקט מחיר למשתכן. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.