יום שני , 18 נובמבר 2019
דף הבית / חדשות / קייטנת המדע והטכנולוגיה מגיעה לשדרות
צילום: אורי גבאי

קייטנת המדע והטכנולוגיה מגיעה לשדרות

שר המדע אופיר אקוניס קורא להורים למהר ולהרשם  

שר המדע והטכנולוגיה אופיר אקוניס הודיע בתחילת השבוע כי גם בקיץ הקרוב יהנו ילדי שדרות והסביבה משבוע של קייטנה מסובסדת, שתעשיר את הילדים בתחומי המדע והטכנולוגיה. זוהי הפעם השלישית ברציפות שמקיים המשרד את הקייטנה אך בשונה מבשנים הקודמות, הקציב המשרד השנה סכום שיא של 4 מיליון שקלים, שיאפשר לקיים את הקייטנות ב-  1477 ישובים מדן ועד אילת, ולהעניק לילדים רבים הזדמנות להיחשף לעולם המדע. עלות ההרשמה לכל ילד הינה 80 ₪ בלבד.

הקייטנה תחל מיד לאחר סיום הקייטנות הציבוריות ותימשך 5 ימים, כולם ביוזמה ובמימון של משרד המדע ובתפעול חברת YTEK . הקייטנה מיועדת לילדים בגילאי כיתות א'-ו', כאשר מדי יום, יפעילו המדריכים 33 סדנאות שונות ומגוונות בנושאי רובוטיקה, אלקטרוניקה, טכנולוגיה וחדשנות, אשר יועברו בצורה חווייתית ומעשירה ללא צורך בידע מקדים.

שר המדע והטכנולוגיה, אופיר אקוניס קרא להורים מכל רחבי הארץ לרשום את ילדיהם לקייטנה ולאפשר להם טעימה קטנה שתחשוף אותם לעולם העתיד : ""קייטנות הקיץ של משרד המדע מנגישות אתהמדע, הטכנולוגיה, החדשנות, הרובוטיקה והסייבר לכל ילדי ישראל. זוהי תוספת לקייטנות הקיץ, ובמקרה זה בעלות מינימלית של 80 שקלים לילד, לכל השבוע אני קורא להורים למהר ולהרשם, כדי שכולם יהנו: גם הם וגם הילדים."

אקוניס הוסיף כי " ילדים שנחשפים בגילאים צעירים לתחומי מדע וטכנולוגיה הם הילדים שישנו את המחר. אנחנו רוצים לתת הזדמנות שווה לכולם להיות חלק מהשינוי הזה."

לכתבה הבאה:

הפסקת אש? בלון נפץ גדול נחת בשער הנגב

חבלני משטרת ישראל סיימו ברגעים אלו טיפול מקצועי בפריט חשוד שחובר לבלון ונמצא על ידי …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.