יום שלישי , 19 מרץ 2019
דף הבית / ספורט / רשמית: עופר טלקר מאמן מכבי 'ציון' שדרות

רשמית: עופר טלקר מאמן מכבי 'ציון' שדרות

אחרי מו"מ ארוך שנמשך שלושה שבועות המאמן הבכיר הוחתם ויתחיל להכין את הקבוצה לעונה הקרובה. מחזיק תיק הספורט בן זיקרי:"אני גאה ושמח שדמות כמו עופר טלקר מגיע לכאן,  נסייע בכל מה שצריך כדי שיצליח להוביל את הקבוצה להישגים"

אחרי חודשיים של מגעים עם מאמנים לקראת העונה הבאה במטרה לבנות קבוצה חזקה שתתמודד על כרטיס העלייה לליגה א' יש למכבי ציון שדרות סוף סוף מאמן. כפי שפורסם לראשונה ב'דין וחשבון' כוכב נבחרת ישראל לשעבר, ועד לאחרונה מאמן מכבי הרצליה מהליגה הלאומית, הפך למועמד המוביל, כבר בשיחה הראשונה הושגו הבנות אבל החתימה התעכבה בגלל מספר סעיפים שעליהם עברו עורכי הדין.

נזכיר כי בחודשיים האחרונים קיימה הנהלת הקבוצה שיחות עם מספר מאמנים בכירים ביניהם מירו בן שמעון, ויקטור גניש שמבוקש מאוד בליגות א' ולאומית ועוד מספר מאמנים. לאחר שעלה השם של עופר טלקר, שחקן העבר המוכר התאהב ברעיון להגיע לשדרות במטרה לעשות כאן דברים יפים. אחד האנשים שקידמו את הבאתו לשדרות הוא מחזיק תיק הספורט אביאל בן זיקרי שאמר השבוע לאחר החתמתו. "קיבלנו המון המון רשמים חיוביים על טלקר שמביא איתו ניסיון גדול בכדורגל הישראלי, גם בשיחות איתו התרשמנו ממקצוען אמיתי, אני מאמין שכולם יראו את זה באימונים. הוא מודע לכך שיש כאן שחקנים מקומיים טובים, אני מאמין שהוא יצרף מספר שחקני חיזוק לצד החומר הקיים ויהפוך את הקבוצה למחויבת בעונה הקרובה. אני גאה ושמח שדמות כמו עופר טלקר מגיע לכאן, נסייע בכל מה שצריך כדי שיצליח להוביל את הקבוצה להישגים".

בתוך כך, כבר ביום שישי צפוי המאמן לקיים שיחה ראשונה עם חלק מהשחקנים ששיחקו אשתקד וצפויים להמשיך עונה נוספת. האימונים אמורים להתחיל באמצע חודש יולי. מה שבטוח הקבוצה כבר מאחרת לפתיחת העונה והזמן שעומד לרשותו קצר בכל הקשר לבניית הסגל.

עוד נציין כי בשבוע הבא צפויה מסיבת עיתונאים רשמית יחד עם ראש העיר אלון דוידי שכבר הודיע כי גם העונה ישקיע בקבוצה על מנת שהיא תתמודד על העלייה לליגה א' משימה שתהיה לא פשוטה לאור העובדה שיש לפחות 4 קבוצות עם תקציב גבוהה בהרבה משל שדרות כמו דימונה, ירוחם, עירוני אשדוד ועוד.

לוגו חדש למכבי ציון שדרות

כחלק מהמיתוג החדש של קבוצת מכבי ציון שדרות שקרויה על שמו של אגדת הכדורגל המקומית ציון עזרן, הוחלט במועדון להתאים צבע חדש שיהיה זהה למיתוג העירוני שקיים גם באצטדיון- ירוק ירקרק ולבן. לשם כך, גם נבנה לוגו חדש למועדון שיודפס על כל התלבושות של הקבוצה.  בנוסף, בקבוצה מתכננים הקמת חוג אוהדים שיקבל את כל ציוד העידוד הנדרש, צעיפים, חולצות, דגלים וכלי תיפוף.

 

לכתבה הבאה:

"שמח שחזרתי לשחק בבית שלי": ג'ניה רפפורט בריאיון

בעונה הקודמת, אחד משחקני הבית המוכשרים בשדרות, ג'ניה רפפורט הועזב בצורה משפילה לקבוצת מ.ס ב"ש …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.