יום שני , 22 אוקטובר 2018
דף הבית / חדשות / שאובי דוחה את השמועות: "אין מגעים עם דוידי"

שאובי דוחה את השמועות: "אין מגעים עם דוידי"

חבר מועצת העיר שדרות הוותיק שהכריז על התמודדות לראשות העיר תועד יושב עם דוידי באירוע מה שהביא לחרושת השמועות על איחוד פוליטי.

מתחילת הקדנציה התנהלו לא מעט מגעים בין חברי העירייה, האחים הרצל ומשה שאובי לבין ראש העיר אלון דוידי על כניסה לקואליציה אלא שבכל פעם זה לא הגיע לידי הסכם ובשנה האחרונה מאז שהתבצעה במחצית הקדנציה חלוקת תיקים חדשה וכן רוטציה על הסגנים בשכר הפכו השניים לאופוזיציה שמותחת לא מעט ביקורת על התנהלותו של דוידי. לפני מספר חודשים אף פורסם לראשונה ב'דין וחשבון' על החלטתו של הרצל שאובי להתמודד לראשות העיר בגוש מאוחד כך שהשמועה שפרשה לה כנפיים בתחילת השבוע בעקבות תמונה שפורסמה  ובה נראים יחד יושבים סביב שולחן שאובי ודוידי הפתיעה רבים, חלקם מיהרו למתוח ביקורת על שאובי שמיהר להבהיר: "אין מגעים עם דוידי".  "זה לא סוד שהיו מגעים פוליטיים על כניסה לקואליציה לכל אורך הקדנציה אבל בשלב זה כשאנחנו נמצאים בשנת בחירות זה מצחיק להגיד מגעים קואליציוניים מה גם אין ממש תיקים פנויים" הסביר שאובי.

לדבריו של שאובי האירוע המדובר בו תועד עם דוידי היה בחגיגת בר מצווה של עובד עירייה. הגעתי לאירוע, ביקשו שאשב בשולחן כבוד עם ראש העיר, כמובן שלא התנגדתי בסך הכל אין לי שנאה חלילה לדוידי, יש לנו רק מחלוקות פוליטיים. העניין הוא שהיה איזה עיתונאי שסידר שנשב אחד ליד השני וזהו. אין לי מושג מי הגיע למסקנות שהגיע, בשורה התחתונה זה ספין ולא יותר. בבחירות הקרובות אתמודד לראשות העיר, אחרי הבחירות כמובן לא פוסל שיתוף פעולה עם אף אחד כי אני רואה רק את שדרות מול עיניי".

בתוך כך, לאחרונה התקיימה פגישה בכנסת במשרדי סיעת כולנו בין מנכ"ל סיעת כולנו יואב רפאל לבין שאובי. רפאל בירך על הפעילות החשובה שמנהלים בשדרות האחים שאובי לטובת התושבים וכן עבור סיעת כולנו. שאובי הרצל סקר בפני מנכ"ל כולנו את המצב הפוליטי בשדרות וכן את יחסי הכוחות וביקש את כל הסיוע הנדרש לטובת הקמפיין לבחירות הקרובות לרשויות המקומיות. מנכ"ל כולנו השיב כי סיעת כולנו מחוייבת לנציגים בשדרות והיא תעשה ככל שנדרש להצלחת נציגיה.

לכתבה הבאה:

צעירים דוידי

כנס הצעירים של דוידי

עשרות צעירות וצעירים השתתפו בתחילת השבוע בכנס שערך ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, בסניף הליכוד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.