יום שני , 24 ספטמבר 2018
דף הבית / כללי / שדרות חוגגת עצמאות 69 למדינה

שדרות חוגגת עצמאות 69 למדינה

גם השנה ייהנו תושבי העיר שדרות מאירועי עצמאות מגוונים המתאימים לכלל האוכלוסייה בעיר. בין האמנים אשר יופיעו בעיר ניתן למצוא את אליעד נחום, "איב אנד ליר", ג'ולייטה, צליל שקורי ועוד רבים וטובים.

גם השנה שקדו בעיריית שדרות ובמתנ"ס העירוני על הפקת אירועי העצמאות בעיר. הדבר בא לידי ביטוי עם הופעות רבות ומגוונות אשר מעניקות מענה רחב לכל פלחי האוכלוסייה, מילדים ועד תושבים וותיקים. בנוסף לאמנים המגוונים תקיים העירייה ביום העצמאות הפנינג ססגוני שיערך בגן החמישה, לרווחת ילדי העיר והוריהם.

על הבמה המרכזית והחגיגית במתחם גן החמישה בערב העצמאות, יום שני, יחל בשעה 20:00 טקס הדלקת המשואות. לאחר מכן יעלה להופיע הכוכב העולה, אליעד נחום ואחריו הזמרת משדרות צליל שקורי, בוגרת להקת "צעירי שדרות" ועד לאחרונה משתתפת בתכנית המצליחה "דה ווייס" בערוץ 2.

מי שיעלו לאחר מכן להקפיץ את הקהל הם ההרכב "איב אנד ליר", צמד אחים שכיכבו ביוטיוב וברשתות החברתיות והיום מוכרים בכל בית. תסגור את הערב הזמרת יוצאת שדרות, ג'ולייטה, גם היא בוגרת "צעירי שדרות" ופיינליסטית התכנית "הכוכב הבא לאירוויזיון" בערוץ 2.

כמובן שאי-אפשר עצמאות ללא זיקוקין ואלה יעלו לשמיים בשני מופעים במהלך הערב.

גם הציבור הדתי ייהנה מאירועי ערב עצמאות מגוונים, כאשר בבמה במגרש הכדורגל העירוני יחל בשעה 20:00 מופע לילדים, לאחר מכן להקת "איילת השחר" ובשעה 12:00 הזמר המוכשר והמצליח, אודי דוידי. בבוקר יום העצמאות, יום שלישי, יזכו ילדי העיר ליהנות מבמת ילדים במתחם גן החמישה עם הופעות של כוכבות הילדים מיקי וד"ר ליבי – "רופאת הצעצועים". בנוסף, יערך בגן החמישה באותו בוקר הפנינג עצמאות חגיגי וססגוני שיכלול שכלולו פינת חי, בועות סבון, עמדת איפור, שולחנות משחק, מאהל בדואי, ג'ימבורי, מתנפחים ועמדות יצירה.

ברחבת אולם הספורט העירוני ייפתח בין השעות 10 בבוקר ל-2 בצהרים חניון צה"ל לרווחת כלל התושבים.

מ"מ וסגנית ראש העיר ויו"ר הנהלת המתנ"ס, יהודית אוליאל מלכה, אמרה: "עיריית שדרות והמתנ"ס העירוני השקיעו חשיבה ומאמצים רבים להבאתם של מופעים מרהיבים, מרגשים וססגוניים, אשר יתנו מענה לכל שכבות הגיל ורובדי האוכלוסייה. אני מזמינה את כל תושבי העיר להגיע וליהנות מחוויית עצמאות ייחודית ולחגוג יחדיו כמשפחה אחת את עצמאותה של מדינת ישראל".  עוד ציינה אוליאל: "חשוב לזכור שאנחנו לא מסתפקים באירועי העצמאות ועמלים בימים אלה על אירועים גדולים בפתיחת הקיץ ובסיומו עם אמנים מהשורה הראשונה. תודתי והערכתי נתונות לראש העיר, על גיוס המשאבים ותמיכתו בפעילות המתנ"ס ותחום התרבות בכל ימות השנה. וכן תודה גדולה שלוחה לכל עובדי המתנ"ס, בראשותה של לימור כהן, על העבודה המסורה ליצירת אירועים איכותיים, לטובת תושבי העיר ולמענם".

ראש העיר שדרות, אלון דוידי, ציין: "תושבי שדרות נמצאים במרכז העשייה העירונית בכלל התחומים ואני שם על זה את הדגש. תחום התרבות בעיר, הינו חלק בלתי נפרד מההוויה ומהחוויה של כל תושב ותושבת ולכן אנו עושים את מירב המאמצים להעניק את המיטב גם בתחום זה". עוד ציין דוידי: "גם השנה ייהנו כלל התושבים מחגיגות עצמאות מושקעות במיוחד, אשר יתנו מענה לכל פלחי האוכלוסייה. נמשיך לפעול לרווחתם ולמענם של תושבינו על מנת שהחיוך לא ירד מפניהם".

 

לכתבה הבאה:

0:0 מאכזב למכבי שדרות, ניצחון דרמטי להפועל שדרות

שישי של כדורגל בשדרות: באצטדיון הכדורגל אירחה מכבי ציון שדרות את בית"ר קרית גת במסגרת …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.