יום שני , 17 פברואר 2020
דף הבית / חדשות / שדרות: צהרון עד 280 ₪ לילד וסבסוד חוגים

שדרות: צהרון עד 280 ₪ לילד וסבסוד חוגים

תכנית "צהריים טובים" – הארכת יום הלימודים בבתי-הספר – נמשכת גם השנה במלוא העוצמה עם עלות של עד 280 ₪ לילד בחודש. בנוסף, כל ילד בעיר יוכל ליהנות מסבסוד של 600 שקלים בחודש לחוג ראשון במתנ"ס עד ה-25 באוקטובר.

עיריית שדרות, באמצעות המתנ"ס העירוני, יוצאת בבשורה גדולה להורים וילדיהם תושבי שדרות. ילדי העיר ייהנו השנה מסבסוד של 600 שקלים לחוג ראשון לילד במסגרת "חוג לכל ילד" במתנ"ס. ההטבה תינתן רק עד ה-25 באוקטובר ולאחר מכן בתעריף מלא. בין החוגים במתנ"ס חוגים בתחום אמנויות ספורט ולחימה, מוסיקה, אמנות, תנועה ומחול, חוגי העשרה, מדע וטכנולוגיה.

בנוסף, גם השנה ממשיכים את ההצלחה עם תכנית "צהריים טובים" – הארכת יום הלימודים בבתי-הספר לכיתות א'-ד' – שהיא חלק מתכנית "ניצנים" הארצית, אותה מרכזת בשדרות יערית סימנטוב.

תלמידי כיתות א'-ב' ישלמו רק 150 שקלים לחודש ואילו תלמידי כיתות ג'-ד' ישלמו מחיר מסובסד של 280 שקלים בלבד לחודש במקום 550 ₪ שזה המחיר בצהרונים האחרים ברחבי הארץ.

במסגרת התכנית יזכו התלמידים לתכנים לימודיים וערכיים וכן 2 חוגים בשבוע – אומנות וטכנוטריק, פעילויות חברתיות, פיתוח חשיבה יצירתית, סיוע בשיעורי הבית, ארוחה חמה ומזינה ועוד.

התכנית פועלת בימים א'-ה', מתום הלימודים ועד השעה 16:30, לא כולל חופשות וחגים, עם צוות ההוראה של בית הספר.

חשוב לציין, כי ההרשמה באתר המתנ"ס ובמזכירות המתנ"ס וכי פתיחת מסגרת מותנית במינימום נרשמים.

מנכ"לית מתנ"ס שדרות, לימור כהן, אמרה השבוע: "גם השנה אין ילד או ילדה בשדרות שלא יזכו להיות לפחות בחוג אחד וישנו מנעד רחב של חוגים, בכלל התחומים, כולל ספורט, נגינה, חשיבה ועוד. אני מזמינה את כלל ההורים לרשום את ילדיהם, לנצל את ההטבה עד ה-25/10 ולהיות חלק מהפעילות הענפה במתנ"ס".

לכתבה הבאה:

ראשי רשויות ישובי העוטף נפגשו עם ראש הממשלה

פורום ראשי רשויות עוטף עזה ושדרות, בסיום הפגישה עם ראש הממשלה, בנימין נתניהו: "הסברנו לראש …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.