שבת , 25 ינואר 2020
דף הבית / ספורט / כדורגל / "שחקנים בקבוצה פגעו במאמן ולכלכו עליו בווטסאפ"

"שחקנים בקבוצה פגעו במאמן ולכלכו עליו בווטסאפ"

יו"ר מכבי עירוני נתיבות איציק ג'רבי תקף בחריפות את השחקנים בפוסט נוקב בפייסבוק ועורר סערה גדולה. "תתבייש לך, בתור יו"ר הקבוצה אסור לך לדבר ככה". ג'רבי לא חוזר בו:"אין לי כוונה לטאטא את הלכלוך מתחת לשטיח".

אחרי חגיגות ההישארות בליגה של שחקני מכבי נתיבות יצאה כל הכביסה המלוכלכת החוצה: בפוסט נוקב וחריף הטיח יו"ר הקבוצה איציק ג'רבי דברים קשים בשחקנים שנצפו בסרטון וידאו חוגגים את ההישארות. "ריקוד הלוזרים !!! עצוב , מביך , מביש ותמוה לצפות במחול הלוזרים בחדר ההלבשה בסיום המשחק לאחר ניצחון ההישרדות על קבוצת קונוסים מיבנה . חבל מאוד שהשחקנים הצעירים נגררו לריקוד מפוקפק שכולו מבוכה אחת גדולה . במקום להתבייש בפינה ולבכות עם הפנים בתוך הרצפה על עונה כושלת ומאכזבת , רוקדים הלוזרים כאילו זכו בגביע אירופה לאלופות" תקף בין היתר וזכה לגינוי מצד אוהדים וחברי הנהלה "תתבייש לך, בתור יו"ר הקבוצה אסור לך לדבר ככה לשחקנים".

למען הגילוי הנאות נציין כי ג'רבי בעל טור קבוע ב'דין וחשבון', ביקשנו ממנו להסביר את הדברים הקשים שכתב.

איציק לא הגזמת?

"ממש לא. האוהדים צריכים לדעת, הציבור בנתיבות צריך לדעת, ראש העיר צריך לדעת, אין לי כוונה לטאטא את הלכלוך מתחת לשטיח. אני חייב תשובות לאוהדים ולראש העיר על המצב של הקבוצה וכך זה יהיה".

אבל אתה יו"ר הקבוצה?

"בגלל האחריות שיש לי אני פועל כך. שלא יהיו איי הבנות גם לי יש חלק בכישלון של הקבוצה העונה. אני כיו"ר הקבוצה עשיתי עבור השחקנים את מה שהייתי צריך לעשות, העירייה העבירה תקציב, השחקנים קיבלו משכורות בזמן הם קיבלו את כל התנאים הטובים ולא החזירו על המגרש. כולם צריכים לדעת שיש שחקנים שחיבלו בקבוצה".

מדוע אתה כיו"ר לא עשית משהו נגד מי שאתה טוען שחיבל בקבוצה?

"אני אחראי על המערכת אבל לצערי בלי מספיק סמכויות. אם זה היה תלוי בי כל מה שקרה בקבוצה לא היה קורה כי הייתי מקבל החלטות מזמן לגבי שחקנים שחיבלו בקבוצה. אני כבר לפני חמישה חודשים התרעתי בפני מי שצריך על מה שקורה בקבוצה, הם לא קיבלו החלטות וזה מה שקרה".

בוא נעזוב את זה בצד. לשחקנים מותר לשמוח שהם נשארים בליגה?

"להישאר בליגה זה הישג שצריך לשמוח. זה כישלון צורב ואני כעסתי מאוד על זה שהם רקדו. מועדון מפואר כמו נתיבות שהיה בצמרת ליגה א' וכמעט עלה ללאומית וכשלא עלינו, כאב לנו, בכינו, היום אנחנו שמחים שלא ירדנו לליגה ג'?, אני את הרוח של התבוסתנות הזאת לא מקובלת עליי.  יש שניים שלושה שחקנים שבשנים האחרונות ירדו ליגה בקבוצות ששיחקו, כנראה זה שהם לא ירדו ליגה זה הישג עבורם".

יש קריאה להזיז אותך הצידה?

"אני כל שנה מוותר על התפקיד, אם היה מישהו שייקח את זה בבקשה. אני לא זקוק לתפקיד הזה אבל אני כאן בשביל ראש העיר, בשביל האוהדים והתושבים. הלוואי שיבוא מישהו שייקח את התפקיד. אני יושב על היו"ר הקודם דוד חמיאס שיחזור לתפקיד אבל הוא לא מוכן, אם יש מישהו רציני שייקח את הניהול ממני אני מפנה לו את הדרך".

העלית טענות קשות על שחקנים שפגעו במכוון במאמן אפנג'ר?

"חבל שאי אפשר לחשוף אירועים מביכים מאוד מחדרי ההלבשה במהלך העונה המאכזבת כדי לא לפגוע בשחקנים מסוימים , ולא להביך את המאמן שנלחם עבורם ולמענם בכל הכח , ובמקום להעריך זאת , הם פגעו בו קשות מאחורי גבו . צר לי מאוד – בעיקר על המאמן המקומי , טוב הלב וחברי מזה עשרות שנים על יחס הגומלין המאכזב שקיבל מצד שחקנים חסרי בושה וחסרי נאמנות . אולי יגיע היום שבו אפשר יהיה לחשוף את שיחות השחקנים ברשת הווטסאפ במהלך העונה , שלא מוסיפות כבוד למועדון ולא לענף הכדורגל ".

 

 

 

לכתבה הבאה:

מכבי ציון שדרות נפרדה בתיקו מקרית מלאכי

הקבוצה של עופר טלקר יצאה מרוצה משום ששיחקה בעשרה שחקנים החל מהדקה ה-23. לאחר שנקלעה …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.