יום שבת , 23 מרץ 2019
דף הבית / חדשות / שמעון פרץ: "מאמין שכולם יתאחדו סביבי"

שמעון פרץ: "מאמין שכולם יתאחדו סביבי"

המועמד לראשות העיר שמעון פרץ קיים הרמת כוסית לחג יחד עם פוליטיקאים ומועמדים נוספים לראשות העיר ולמועצה והכריז: "אני מאמין שכולם יתאחדו סביבי, אכריע את הבחירות האלה"

ביום שלישי האחרון קיים המועמד לראשות העיר שמעון פרץ הרמת כוסית באולמי אורכידאה בשדרות בהשתתפות ראש העיר לשעבר עו"ד אלי מויאל, המועמדים לראשות העיר עו"ד דבורה ביטון ופרדריק גרניט, חבר מועצת העיר משה שאובי והמועמד למועצת העיר יניב פרץ וכמו כן בהשתתפות פעילים פוליטיים נוספים. למרות שהמטרה של הרמת הכוסית היא קבלת חג הפסח, נראה שכל הנוכחים הסכימו שמדובר בכנס פוליטי מובהק במטרה לאחד את שורות המתנגדים לראש העיר אלון דוידי לקראת הבחירות. בין הפעילים הפוליטיים רווחת הדעה כי על מנת ליצור מערכת בחירות לפחות צמודה יש צורך באיחוד השורות וכי ריבוי מועמדים יגרום לניצחון ודאי של דוידי בבחירות. "עומד בפנינו אתגר לא פשוט" אמרה עו"ד דבורה ביטון, "הרחוב זועק, הטלפונים והפניות הן רבות. אנחנו גרים בשדרות ויש לנו שאיפה לגדל כאן דורות. אני מברכת על הקבוצה זאת, כל מה שנוכל לתרום בפן המקצועי או האישי הוא טוב. צריך לחוש את הרחוב כדי להבין את הקשיים והציפיות מהרחוב". כמו כן אמרה ביטון בנוגע לראש העיר דוידי: "אלון ואישתו הם אנשים נחמדים. הוא עובד ומשתדל, אבל יכול להיות שרף הציפיות שלי ושל התושבים הוא גבוה יותר. פארקים זה יפה אבל הייתי מעדיפה דגש יותר גדול על חינוך ותרבות. אני לא מקלה ראש במה שקורה אבל לצערי אין לנו איזון במגדרים שיש בעיר. אני מברכת על כל תושב שמגיע לגור בשדרות כי זאת סוג של גדולה, אבל אנחנו הולכים לפתיחות של פארקים וצריך לחפש אנשים שנולדו כאן".

שמעון פרץ סיפר לכתבנו כי "מדובר בכנס א-פוליטי של חברים קרובים. אני חושב שאחד הדברים שאני חש אותם ברחוב הוא נושא שנאת חינם ופחד שמחלחל באוכלוסייה. הגיע הזמן להסיר את הפחד ולאחד את האנשים ולתת להם את התחושה של השייכות לעיר, על זה אני עובד וכך אני מעביר את המסרים שלי לאורך כל הדרך. אין לי עניין לתקוף אף אחד, אני מברך את כל מי שעושה למען שדרות ומברך גם את ראש העיר על העשייה שהוא עשה, אני לא אוהב את האווירה שנמצאת היום בשדרות, את שלטון הפחד, אני פוגש אנשים שאומרים לי שהם איתי אבל מפחדים להצהיר בגלוי מפאת מה שיקרה להם, שיבולע להם". עוד הוסיף פרץ כי "אני באתי בשביל להתמודד עד הסוף, אני מאוד מאמין שיהיה לקראת אוקטובר איחוד של כל הגורמים הפוליטיים בעיר סביבי, בכל מקרה יהיה לי מספיק כוח על מנת להכריע את הבחירות האלה".

לכתבה הבאה:

ממשיכים: מכבי שדרות ניצחה את הפועל לוד 0-3

מכבי שדרות ממשיכה ביכולת הטובה ושומרת על המקום הראשון, כשגברה בתוצאה 0-3 על הפועל לוד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.