יום ראשון , 20 אוקטובר 2019
דף הבית / חדשות / שני עצורים בפרשת רצח ביער איבים

שני עצורים בפרשת רצח ביער איבים

המשטרה עצרה שני חשודים, אחד מהם תושב שדרות, בחשד לרצח צעיר משדרות. הרקע למעשה עדיין אינו ברור ובית המשפט הטיל צו איסור פרסום על החקירה שהוסר בהמשך.

גופתו של צעיר תושב שדרות נמצאה לפני כשבוע בתוך רכב שעלה בלהבות ביער איבים הסמוך לשדרות. תחילה חשדה המשטרה כי מדובר בהתאבדות אך ככל שהתפתחה החקירה היא הפכה לחקירת רצח. שני תושבי הדרום, אחד מהם תושב שדרות והשני תושב באר שבע בשנות ה-20 לחייהם נעצרו בחשד לביצוע הרצח. בית משפט השלום באשקלון האריך את מעצרם את החשודים בשמונה ימים לצורך המשך בירור החקירה ובשלב זה לא ברור האם המשטרה תבקש להאריך את מעצרם עד תום ההליכים.

עורך דינו של החשוד משדרות אמר במהלך הדיון בהארכת מעצרו כי החשוד מסר גרסה מפורטת ומשתף פעולה בצורה מלאה, וכי יחד עם זאת, מסר בחקירתו כי בעת האירוע היה תחת השפעת סמים ואלכוהול והיה בהשפעה כזו חזקה שלא הצליח להבין עד הסוף מה הוא עושה.

החשוד השני הינו ללא  עבר פלילי קודם ובמהלך חקירותיו הוא קשר את עצמו לעבירות המיוחסות לו ולטענת המשטרה מסר פרטי חקירה מוכמנים שמצביעים על כך שהוא אכן ביצע העבירות המיוחסות לו וכמו כן הפליל את החשוד השני. עו"ד של החשוד אמר בדיון כי הוא "מסכים שישנה עילת מעצר ואינני חולק על תשתית ראייתית כרגע", אך ביקר את אופן התנהלות החקירה, שכן חקירתו של המשיב נעשתה ללא קבלת ייעוץ משפטי ולטענת פרקליטו לא הוסברו לו זכויותיו.

בנוסף פרקליטו של החשוד ביקש לשלוח אותו לבדיקת כשירות נפשית אך בית המשפט דחה את בקשתו. עם זאת השופטת אורית חדד הפנתה את תשומת לב השב"ס שתעשה השגחה ראויה עקב הנסיבות ובגלל שזהו מעצרו הראשון של החשוד.

לכתבה הבאה:

הבוקר: שני הרוגים בתאונת דרכים קשה בצומת איבים, סמוך לשדרות

שני הרוגים ופצוע בינוני כתוצאה מתאונת דרכים קשה שאירעה הבוקר (חמישי) בצומת איבים סמוך לשדרות. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.