יום רביעי , מאי 23 2018
Home / חדשות / שריפה גדולה פרצה בשני בתי מגורים בשדרות

שריפה גדולה פרצה בשני בתי מגורים בשדרות

אתמול (ד') שריפה שפרצה כתוצאה מקצר חשמלי כילתה את הקומה העליונה של בית פרטי בשדרות. הבוקר (ה') פרצה דלקה גדולה בחצר בית שאיימה להתפשט לתוך הבית.

תושבת שדרות שרצתה להיפטר מעשבייה פראית בחצר ביתה הדליקה אש, מהר מאוד בשל הימצאותם של טלויזיות וחומרי גומי האש החלה לצאת משליטה. הדלקה הגדולה איימה להתפשט לתחומי הבית. בעלת הבית פונתה מהמקום ללא פגע על ידי תושבים שהגיעו למקום לאחר שהבחינו באש. לטענתם,כוחות הכיבוי הגיעו רק לאחר כ- 25 דק' מרגע הקריאה. חלילה אם היה מדובר בסיטואציה קשה יותר בה היו נמצאים לכודים בתוך השריפה האירוע הזה יכל להסתיים בצורה קשה.

השריפה הזו מצטרפת לדלקה נוספת שפרצה אתמול בקומה השנייה של בית מגורים, רק בנס נמנע אסון גדול.  ככל הנראה, קצר חשמלי שהתרחש במזגן גרם לדלקה אשר הסבה נזק רב לדירה ולתכולתה  . נציין כי בעלת הדירה שנכחה באותה העת בקומה העליונה בבית עם לקוחות הריחה ריח של שריפה בתוך ביתה. כאשר ירדה לקומת הקרקע בבית ראתה כי המזגן בביתה מתלקח. מהר מאוד התפנו מהדירה שהחלה לבעור. לוחמי האש הגיעו למקום וניסו להציל חלק מהרהיטים והסחורה הרבה שהייתה במקום. במזל גדול לא היו נפגעים באירוע.

     

תגובה אחת

  1. בחיים לא יכול להיות שכוחות הכיבוי הגיעו אחרי 25 דקות, זה סתם להשמיץ מבלי לדעת פרטים!!!
    מרגע קבלת הודעה על שריפה אנחנו נמדדים בזמן, קבלת אירוע ביום=עד 1 דקה יציאה מהתחנה, קבלת אירוע בשעות הלילה=עד דקה וחצי, חבל שאתם סתם משמיצים את כוחות הכיבוי מבלי לבדוק עובדות בשטח!!
    אל תשכחו שיש כבאית אחת בשדרות שאחראית על שדרות ועוד 16 ישובים בסביבה!!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.