יום שני , 22 אוקטובר 2018
דף הבית / חדשות / שר השיכון גלנט וח"כ ליצמן ביקרו בביה"ח ברזילי

שר השיכון גלנט וח"כ ליצמן ביקרו בביה"ח ברזילי

במרכז הרפואי ברזילי התקיים אמש (שני) ביקור משותף של הרב יעקב ליצמן, שר השיכון ח"כ יואב גלנט, מזכיר הממשלה מר צחי ברוורמן, ראש העיר בפועל מר תומר גלאם, חברי מועצת, עו"ד ואיש העסקים  מר פיני סבח חבר עמותת ידידי המרכז הרפואי בנושא תנופת ההתפתחות במרכז הרפואי ברזילי.

מנהל המרכז הרפואי ד"ר חזי לוי סקר בפני האורחים את ההתפתחות בעשיית ביה"ח בשנים האחרונות וסקר את המבנים והשירותים החדשים שיושלמו במהלך שלוש השנים הקרובות.

הביקור נחתם בסיור בחדר המיון הישן, בבניין השיקום ההולך ונבנה ובחדר המיון הממוגן החדש, אשר ייפתח בעוד כחודש. המבקרים הביעו את התפעלותם והערכתם העצומה לאשר ראו ולאשר מתרחש כאן. השר גלנט היה נפעם באופן אישי וציין כי עוד בהיותו אלוף פיקוד הדרום, בזמן הלחימה בירי החמאס, הוא העלה את הצורך במיגון ביה"ח וחדר המיון והיה משושביני הרעיון לבנות חדר מיון ממוגן והיום הוא חש שהחלום והחזון הולכים ומתממשים.

ראש עיריית אשקלון בפועל, תומר גלאם, אמר במהלך הסיור כי לתושבי אשקלון מגיעה מערכת בריאות מצוינת וממוגנת ואנחנו בהחלט בדרך לשם. כמו כן שיבח ראש העיר את עשייתו של מנהל בית החולים דר' חזי לוי על שניצח על כל הפרויקט הזה במקצועיות ובמסירות השרים, בעידודו של הרב ליצמן, הבטיחו לסייע לביה"ח ולהמשיך את הבנייה והעשייה.

לכתבה הבאה:

צעירים דוידי

כנס הצעירים של דוידי

עשרות צעירות וצעירים השתתפו בתחילת השבוע בכנס שערך ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, בסניף הליכוד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.