יום שבת , 23 מרץ 2019
דף הבית / חדשות / שר התחבורה ישראל כץ סייר בשדרות

שר התחבורה ישראל כץ סייר בשדרות

ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, אירח השבוע את שר התחבורה, ישראל כ"ץ, לסיור בעיר ותצפית על השטח בו ייסלל כביש 333, אותו אישר לאחרונה השר. דוידי: "השר כ"ץ הנו ידיד של העיר שדרות ועשה מהפכות גדולות בתחום התחבורה באזורנו".

נמשכים ביקורי שרי הממשלה בעיר שדרות. לאחר השרים משה כחלון, יואב גלנט, אופיר אקוניס, אריה דרעי, אורי אריאל, מירי רגב ויריב לוין, וכן ביקורה השבוע של סגנית שר החוץ, ציפי חוטובלי, הגיע השבוע לעיר שר התחבורה והמודיעין, ישראל כ"ץ. השר דיבר במושב הפתיחה של כנס שדרות לחברה, שנערך בסינמטק שדרות ובמכללת ספיר. השר הגיע בזמן נאומו של ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, שדיבר על התפתחותה של שדרות והתפתחותו של כל אזור הדרום והרבה מכך בתחום התחבורה ובזכות השר כ"ץ. דוידי הזכיר, כי בשנים האחרונות נפתחו תחנות הרכבת בשדרות, אופקים ונתיבות, כביש 6 נסלל עד צומת שוקת שבנגב וכבישים ישנים שודרגו ושופצו. "בתחילת הדרך פקידים רבים המתגוררים במרכז התנגדו לפתיחת תחנות רכבת בפריפריה וטענו שזה לא כלכלי", אמר דוידי, "תראו מה קורה בחניון הרכבת בכל בוקר, אין מקום לזוז".

השר כ"ץ עלה לדבר, אמר מילים חמות על ראש העיר ודיבר על כך שבקרוב יחלו בסלילת שביל בין תחנת הרכבת למכללת ספיר, מה שיקל מאוד על הסטודנטים וסטודנטיות שמגיעים ברכבת ללמוד במכללה.

לאחר דבריו, יצא השר עם ראש העיר דוידי לסיור ברחבי העיר. דוידי עצר עם השר בשטח שבו ייסלל כביש 333 החדש, שיחבר בין אזור איבים (כביש 232) לאזור קיבוץ ארז (כביש 34). בזכות עקשנותו של ראש העיר ואישורו של השר על למעלה מ-100 מיליון שקלים לטובת הכביש, הפרויקט יוצא לדרך ונכלל בתוך הסכם הגג של שדרות. בתום הסיור, אמר דוידי: "השר כ"ץ הנו ידיד של העיר שדרות, יש בינינו שיתוף-פעולה מצוין בפרויקטים רבים של תשתיות ותחבורה ואוזן קשבת מצידו של השר. הוא עשה מהפכות גדולות בתחום התחבורה באזורנו וצריך לומר זאת בקול רם".

לכתבה הבאה:

מכוונים גבוה: תכירו את יחידת הרחפנים של המועצה האזורית חוף אשקלון

כחלק מהתמודדות עם המצב הביטחוני, קיבלה המועצה האזורית חוף אשקלון רחפן מבצעי משוכלל, תרומה מ"הקרן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.