יום ראשון , 21 אפריל 2019
דף הבית / חדשות / ששון שרה מצהיר: אתמודד למועצת העיר

ששון שרה מצהיר: אתמודד למועצת העיר

בעל המכולת המפורסמת ואיש הליכוד הוותיק טוען כי אין לוותיקי העיר ייצוג ובבחירות הקרובות יבקש את אמון הציבור להיבחר למועצה. "אין לי ספק שאני אדע להשמיע קול חד וברור. מבטיח שלא אצעק "מושחת" כדי לקבל תפקיד". שרה כבר הגיש בקשה להשתמש באותיות 'מחל' של הליכוד.

בעוד פחות מחודש, ב-27.9 יסתיים המועד להגשת מועמדות למועצת העיר, כמעט מדי יום עולות אופציות של מועמדים פוטנציאלים אחרונים, המפתיע שבהם הוא בעל המכולת ששון שרה שמעורה מאוד בפוליטיקה המקומית מאז ומתמיד ואף התמודד בבחירות של 2008 לראשות העיר. איש הליכוד הוותיק שמוכר היטב בצמרת הליכוד הארצית- מחברי הכנסת הזוטרים ועד השרים ואפילו ראש הממשלה שהזכיר אותו בביקורו האחרון  נתפס לא פעם בציבור כקוריוז אבל לדבריו מדי יום הוא נחשף מקרוב לבעיות התושבים שמגיעים לבקר אותו במכולת במרכז המסחרי והם אלה ששכנעו אותו לקבל השבוע את ההחלטה הסופית להתמודד למועצת העיר.

"האמת היא שכבר הרבה זמן אני חושב על זה אבל בהתחלה אמרתי בוא ננסה ליצור חיבורים בין מספר דמויות כדי שתרוץ רשימה אחת חזקה, הייתה אפילו אופציה ליצור רשימה אחת עם אבי אדף למועצת העיר כדי באמת להביא כוח למועצת העיר אבל אחרי אינספור ניסיונות שלא צלחו זה לא יצא לפועל", סיפר ביום שלישי האחרון ל'דין וחשבון'.

למה זה לא הצליח?

"זה הצליח בגלל אגו. אני פונה למועמד מסוים- הוא מספר לי שהוא יש לו ביד כבר 750 קולות, מועמד נוסף אומר יש לי 900 ביד למה שאני אהיה מספר 2 וכל מיני סיפורים לא מציאותיים. אני בא ואומר להם, חבר'ה אם יהיו חיבורים יהיה ניתן להכניס סיעה גדולה למועצה ולהשפיע, בלי זה לא יקרה כלום, לכן כשראיתי שאין עם מי לדבר החלטתי להתמודד".

למה בכלל מחכתחילה היה לך רצון ליצור חיבור פוליטי כלשהו ולא להתמודד?

"כי די נמאס כל קדנציה לבחור נבחרי ציבור שלא מייצגים את הציבור באמת, כל מועמד נבחר ומייצג קהילה משל עצמו וותיקי העיר שדרות נשארים בלי ייצוג הולם ואת התוצאה ראינו בקדנציה הנוכחית קולם של התושבים הוותיקים על כל מכלול הבעיות שיש להם לא נשמע בכלל, אני ראיתי למשל באבי אדף איש שעמד על עקרונות אופציה מצוינת להוביל קבוצה כזו. למען האמת שבהתחלה לא חשבתי בכלל להתמודד אבל כשראיתי  ששום דבר לא קורה אמרתי לעצמי שהגיע הזמן שאני אייצג את התושבים".

יש גלריה מכובדת וגדולה של מועמדים, אתה חושב שייקחו אותך ברצינות?

"אני רואה שיש לא מעט מועמדים אבל יהיה להם קשה בלי חיבורים, אני משוכנע שיש לי כוח מספיק גדול של תושבים שרוצים שאייצג אותם במועצת העיר. אין לי ספק שאני אדע להשמיע קול חד וברור, תהיה בטוח שאני לא אהיה מאותם חברי מועצה שצועקים לראש העיר מושחת כדי לקבל תפקיד. זה לא הסגנון ולא השפה שלי. אני אצעק ואשאל שאלות במסגרת מה שמותר לי כנציג ציבור ואני מבטיח לך שאדאג לקבל תשובות, אף אחד לא יוכל להתחמק ממני".

מה מרגיז אותך במיוחד שגורם לך להיכנס למרוץ למועצת העיר?

"מה שהכי מרגיז אותי זה שכל חברי העירייה לא מתפקדים, לא נלחמים מספיק על מה שמפריע לתושבים. יש חברי מועצה שהיו צועקים לראש העיר "מושחת, גנב" ומייד אחר כך ישבו איתו לכוס קפה בעיני זה לא אמיתי. כנבחר ציבור מגיע לי לשאול 6 שאילתות שוב בצורה מתורבתת יותר ולא עם מילים של מושחת וגנב. תגיד לי אתה כמה זמן צריכה להימשך ישיבת תקציב? 4 שעות, אני יכול לומר לך שכל הקדנציה לא ישבו 4 שעות, זה לא הגיוני בכלל. כי מי שחבר בקואליציה צריך לשאול שאלות ולבדוק, לצערי זה לא קורה. אני ששון שרה מגיע בלי שום אינטרס, רק האינטרס של התושבים מעניין אותי".

לפי מה שידוע לי אתה ביחסים טובים עם ראש העיר, בדברייך יש הרבה ביקורת?

"אני לא מתמודד לראשות ולכן אין לי ביקורת. הביקורת שלי היא נטו נגד חברי מועצה. האם יכול להיות מצב שתיק ההנדסה למשל יהיה כל כך פרוץ שיאפשרו לקבלים לעשות מה שהם רוצים? לבנות חנויות איפה שבא להם. לצערי חברי המועצה מפחדים להתעמת ושותקים כשהם רואים שדברים נעשים בניגוד לחוק".

אתה כידוע איש ליכוד, לליכוד הרי כבר יש רשימה?

"לפי מה שידוע לי קוראים לרשימה 'מחר'. אני כבר ביקשתי אישור להשתמש באותיות של הליכוד "מחל", מקווה שיאשרו לי".

האייטם הזה יהיה רלוונטי עד יום שישי שלא תחזור בך?

"מה פתאום שאחזור בי. אני מתכוון להתמודד, להיבחר ולהיות הקול של התושבים הוותיקים במועצת העיר הבאה".

לכתבה הבאה:

הרמת כוסית לחג הפסח לגבאי ורבני בתי הכנסת בשדרות

כמידי שנה, התאספו רבני וגבאי בתי הכנסת לטקס המסורתי בהרמת כוסית יחד עם ראש העיר …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.