יום שישי , 22 יוני 2018
דף הבית / כללי / תודה לך, יהודית
צילום: יח"צ

תודה לך, יהודית

גן משחקים, גן לילדים בעלי אוטיזם ובניית קומה במרכז עזרא למרפא של הרב פירר – התורמת הגדולה ביותר של קק"ל מאיטליה הגיעה לביקור בשדרות

ביום חמישי האחרון הגיעה לביקור בשדרות הגברת ג׳ודיטה יהודית מטלון, התורמת הגדולה ביותר של קרן קימת לישראל מאיטליה. מטלון ביקרה בארגונים אליהם תרמה ובחנה כיצד התקדמו פרויקטים שונים מהשנה שעברה.

 כשהייתה בת 21 החלה ג׳ודיטה יהודית מטלון, תושבת מילנו שבאיטליה, לעבוד בקרן קימת לישראל איטליה כמזכירה. מאז, היא הפכה לתורמת הגדולה ביותר של קק"לאיטליה וגם כיום כשהיא בת 91 היא מקפידה להגיע למשרדי קק"ל במילאנו כל בוקר.

 מטלון תרמה בשדרות את הקומה הראשונה במרכז עזרה למרפא של הרב פירר, לגן משחקים ולגן לילדים בעלי אוטיזם. בסיורה ביקרה ג׳ודיטה את המטופלים במרכז הרפואי והתקבלה באהבה רבה בגן הילדים. במהלך השנים תרמה מטלון לארגונים רבים בישראל ביניהם ארגון אלו"ט, חיל אוויר, ארגוני בריאות וכמובן יערות קק"ל.

 "זהו לא הפרויקט הראשון שלו היא תורמת בשדרות" סיפר שריאל גון, שליח קק"ל באיטליה שליווה את ג'ודיטה בסיורה בישראל. "בעבר תרמה גם לעוטף עזה, קריית גת ולעוד עשרות מקומות נוספים בדרום ובצפון. כל שנה ג'ודיטה מגיעה לשבוע בישראל לעקוב אחר התקדמות הפרויקטים. בשנה שעברה הפרויקטים בשדרות עדיין היו בשלב היסודות, אך השנה בביקורה כבר נפגשה ג'ודיטה עם מטופלים ואף ביקרה בכיתה של ילדים עם אוטיזם. המפגש היה מרגש מאוד,  הילדים קיבלו את פניה באהבה והיא הגיבה בבכי מההתרגשות הרבה".

צילום: יח"צ

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.