יום שבת , 23 מרץ 2019
דף הבית / חדשות / ביטחוני / תומר גלאם הדליק נר שישי עם משפחת מנגיסטו
צילום: תומר שונם הלוי
צילום: תומר שונם הלוי

תומר גלאם הדליק נר שישי עם משפחת מנגיסטו

"פירוש השם של אברה הוא 'אור' וכולי תקווה שבזכות חג האור נזכה לראות את אברה כאן איתנו במהרה", אמר ראש העיר בפועל, תומר גלאם

ראש העיר אשקלון בפועל, תומר גלאם, הדליק אמש (ראשון) נר שישי של חנוכה עם בני משפחתו של אברה מנגיסטו שנמצא מזה שלוש שנים וחצי בשבי החמאס. ראש העיר בפועל, תומר גלאם, שיבח את עבודת מטה המאבק על נחישותו ופעילותו להשבת אברה מנגיסטו וציין את השיחות שקיים עם שר הביטחון, אביגדור ליברמן, בהן ביקש לדאוג להשבת אברה לחיק המשפחה. "פירוש השם של אברה הוא 'אור' וכולי תקווה שבזכות חג האור נזכה לראות את אברה כאן איתנו במהרה" אמר ראש העיר בפועל.

הדלקת נרות עם משפחת מנגיסטו | צילום: תומר שונם הלוי
 הדלקת נרות עם משפחת מנגיסטו | צילום: תומר שונם הלוי

אחיו של אברה, אילן מנגיסטו אמר: "אני רוצה להודות לכל האנשים ולראש העיר, תומר גלאם, שהגיעו לתמוך בנו. אברה היה האור של המשפחה ולצערי כבר שלוש שנים וחצי שאנו חיים בחוסר ודאות. אני מקווה שנזכה לראותו בריא ושלם". טליינש-יונית פנטה, יו"ר המטה להשבתו של אברה: "את חג החנוכה אנו חוגגים בימים החשוכים ביותר בשנה. דווקא בימים חשוכים אלו, אנו בוחרים להעצים את האור. הדלקת נר שישי יחד עם משפחת מנגיסטו, להתאחד איתם ולהתפלל לנס ולהחזרת בנם אברה שנמצא כבר 1197 ימים בשבי".

לכתבה הבאה:

ממשיכים: מכבי שדרות ניצחה את הפועל לוד 0-3

מכבי שדרות ממשיכה ביכולת הטובה ושומרת על המקום הראשון, כשגברה בתוצאה 0-3 על הפועל לוד …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.