יום ראשון , 21 יולי 2019
דף הבית / חדשות / בדרכים / תוקם תחנת ריענון לנהגי "דן בדרום"

תוקם תחנת ריענון לנהגי "דן בדרום"

נהגי התחבורה הציבורית של חברת "דן בדרום" פנו לראש עיריית שדרות, אלון דוידי, בבקשה שיקים עבורם תחנת ריענון ושירותים בעיר. דוידי לחץ על משרד התחבורה והשבוע אושרה במליאה ההקצאה של 400,000 שקלים ממשרד התחבורה.

נהגי האוטובוסים של חברת "דן בדרום" שמחו השבוע ובירכו את ראש עיריית שדרות, אלון דוידי, לאחר שהתבשרו כי תוקם עבורם תחנת ריענון וכן חדר שירותים בסוף מסלול הקו שלהם.

הנהגים פנו לאחרונה לדוידי בבקשה שיסייע להם. לדבריהם, הם מידי יום נכנסים לעיר, מורידים ואוספים נוסעים, ומכיוון שאין בעיר תחנה מרכזית, הם נתקלים בבעיה שאין להם חדר שירותים מסודר וכן אפשרות לתחנת ריענון.

ראש העיר הרים את הכפפה ופנה למשרד התחבורה בעניין. מהמשרד התקבלה השבוע ההרשאה של 400,000 שקלים לטובת השירותים ותחנת הריענון ובישיבת המליאה שהתקיימה ביום שלישי, תב"ר (תקציב בלתי רגיל) זה אושר פה אחד. דוידי נפגש למחרת עם הנהגים ובישר להם את הבשורה המשמחת ואף שמח להצטרף איתם לנסיעה בקו האוטובוס הפנימי.

מנהל סניף "דן בדרום" בשדרות, גבי שטרית, אמר השבוע: "זו אכן בשורה אמיתית לכולנו. נוסעים בעיר 31 נהגים שלנו שנאלצים היום להתאפק במהלך יום שלם של נסיעות מבלי אפשרות להגיע לשירותים ראויים. עכשיו יהיו שירותים וזה בהחלט ישפר את ההרגשה של הנהגים ויקל מאוד במהלך יום העבודה".

ראש העיר, אלון דוידי: "כפי שאנחנו קשובים כל העת לתושבים, אנחנו גם קשובים לאנשים שעובדים בתוך שדרות. פנתה אלי קבוצת הנהגים, בראשותו של גבי, עם בעיית המחסור בתחנת ריענון ולכן פניתי למשרד התחבורה וביקשתי תקציב לטובת העניין. אני שמח שכעת יהיו תנאי עבודה טובים יותר לנהגי התחבורה הציבורית בעיר".

לכתבה הבאה:

מרשים: 86.2% זכאות לבגרות בשדרות

תושבי שדרות יכולים להיות גאים – גם בשנת תשע"ח עירם מובילה באחוז הזכאות לבגרות מבין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.