יום שישי , 22 יוני 2018
דף הבית / חדשות / תושבת שדרות הוכשה ע"י נחש

תושבת שדרות הוכשה ע"י נחש

תושבת העיר הוכשה אמש ע"י נחש, פונתה לבית החולים לטיפול נמרץ. העירייה : "באחריות עיריית שדרות לדאוג לגיזום העשבייה בשטחים ציבוריים. על התושבים לדאוג לזה בשטחים הפרטיים." 

אמש לאחר חצות (יום א') תושבת העיר כבת 16 הוכשה ע"י נחש בשעה שרצתה לעלות לביתה. התושבת המבוהלת הזעיקה את אמא אשר פינתה אותה לבית החולים. כעת היא נמצאת בטיפול נמרץ. האם סיפרה לכתבנו "סמוך לחצות ביתי המבוהלת צעקה לי לעזרה לאחר שהוכשה ע"י נחש". עוד מוסיפה האם "הבת אמרה שמדובר בנחש בצבע אפור, פנינו אותה לבית החולים שם היא מטופלת במחלקת טיפול נמרץ ." האם הכעוסה מספרת כי "הרופאים טרם זיהו מה סוג הנחש והם עושים מאמצים לטפל בביתי".

האם לה טענות רבות כלפי העירייה לא חוסכת בביקורת "פנינו לעירייה לא מעט פעמים למוקד העירוני שם אמרו שהם יגיעו לטפל בגזם והעשבייה והזיהום של הביובים." אך לטענתה חוץ מלרשום את הפנייה אף גורם לא הגיע. האם הוסיפה "בעירייה מחכים עד לרגע שיקרה אסון ואז הם מתעוררים. אי אפשר לבנות עשרות פארקים בעיר ולהזניח את הגינות והשטחים שמלאים גזם וביובים שזורמים.

מהעירייה נמסר בתגובה : "ראשית, אנו שולחים לילדה איחולי רפואה שלמה והחלמה מהירה. נציין, כי מבדיקה שעשינו, אין פניה במוקד העירוני מהגברת שצוינה בשאילתה ולגבי הכתובת שנמסרה לנו.
באחריות עיריית שדרות לדאוג לגיזום העשבייה בשטחים ציבוריים. על התושבים לדאוג לזה בשטחים הפרטיים. להבנתנו, מדובר בבניין פרטי.
בנוסף לכך, עלינו לזכור שאנו נמצאים בעונת הקיץ, בה הנחשים יוצאים מהמחילות ועל כולנו להיות ערניים.
בכל מקרה בו רואים נחש בשטח ציבורי, יש להתקשר למוקד העירוני ולוכד נחשים מקצועי יגיע למקום וילכוד את הנחש".

 

תגובה אחת

  1. נתנאל מרזייב

    מה קורה לעיר תתעוררו העירייה העיר רק מלאה פארקים ושכונות מוזנחות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.