יום שבת , 23 מרץ 2019
דף הבית / חדשות / תלמידי המקיף הדתי שיפצו בתי קשישים בשדרות

תלמידי המקיף הדתי שיפצו בתי קשישים בשדרות

השנה במסגרת פרויקט ״תן כבוד״ מבית היוצר של ׳איחוד הצלה׳ וישראלייף יצאו תלמידי כיתה י' מתיכון אמי״ת דתי שדרות יחד עם מתנדבים עובדי אמדוקס סניף שדרות, במבצע שיפוץ בתי קשישים ממרכז יום שדרות – מטב.

המבצע כלל תמיכה ועזרה בהכנת בית הקשיש לחג פסח הקרב ובא, התלמדים והמתנדבים חולקו לצוותים כאשר כל צוות הגיע לבית הקשיש ובצע את השיפוצים הנדרשים. פעילות מבורכת זו התקיימה כחלק מפרויקט ״תן כבוד״ שרץ וימשיך לרוץ כל השנה ואשר במסגרתו מבקרים התלמידים, על בסיס שבועי את הקשישים במרכז היום. מטרת הפרויקט הינה ליצור מערכת תמיכה חברתית לקשישים תוך ליווי רפואי.


סגן ראש העיר שדרות אלעד קלימי שתמך וסייע להצלחת המבצע אמר: ״כולנו מתפעלים מפרוייקט ׳תן כבוד׳ המשותף לארגון החשוב העוסק בהצלת חיים ״איחוד הצלה״ ולעיריית שדרות ובשיתוף חברת אמדוקס, קרית החינוך אמי"ת ומט"ב בית ידידות אשר מהסיפורים שאנו שומעים נוצר קשר חברי בין המתנדבים והקשישים וחלקם אף מרגישים ממש כמו משפחה ומימלא הדבר משפר את מצב רוחו ומסייע לקשיש הן בבריאות הפיזית והן בבריאות הנפשית״.

שמואל רוזנגרטן מנהל ׳תן כבוד׳ באיחוד הצלה: "בנוסף לפעילות השבועית של מתנדבי ׳תן כבוד׳ העוסק בענין של הפגת הבדידות וחוסן בריאותי בסיסי לקשישים, הכניסו המתנדבים לכבוד החג את ה׳אור׳ תרתי משמע לבתי הקשישים ע"י שיפוצים קלים שביצעו בבתי הקשישים.

לכתבה הבאה:

מכוונים גבוה: תכירו את יחידת הרחפנים של המועצה האזורית חוף אשקלון

כחלק מהתמודדות עם המצב הביטחוני, קיבלה המועצה האזורית חוף אשקלון רחפן מבצעי משוכלל, תרומה מ"הקרן …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.