יום ראשון , 21 יולי 2019
דף הבית / חדשות / בדרכים / 2 אופנולנסים חדשים הצטרפו לעיר שדרות

2 אופנולנסים חדשים הצטרפו לעיר שדרות

ידידי איחוד הצלה תרמו לארגון 70 אופנועי אמבולנס לכבוד יום העצמאות ה-70 לישראל בסכום של 9 מיליון שקלים

ידידי איחוד הצלה תרמו לארגון 70 אופנועי אמבולנס לכבוד יום העצמאות ה-70 לישראל. התרומה הינה בסכום כולל של יותר מ-9 מיליון שקלים. בשבוע שעבר הגיעו עשרות תומכי וידידי איחוד הצלה מרחבי העולם לביקור בן שבוע בישראל לכבוד חגיגות יום העצמאות ה-70 למדינה. הם סיירו ברחבי הארץ והתרשמו מפעילותם של 5,000 הרופאים, הפרמדיקים והחובשים אשר פועלים במסגרת רשת המתנדבים להצלת חיים של איחוד הצלה. בסוף השבוע, עם סיום ביקורם, תרמו המבקרים 70 אופנולנסים (אופנועי אמבולנס) חדשים לכבוד 70 שנה למדינת ישראל. על כל אחד מהאופנועים שנתרמו מתנוססת השנה אותה הוא מייצג. האופנולנסים ייכנסו לפעילות מבצעית כבר בימים הקרובים ויהיו תוספת כוח משמעותית למערך התגובה המהירה של איחוד הצלה במסגרתו פועלים כבר היום 650 אופנועים. 2 אופנועים כאלו הוענקו למתנדבים מהעיר.
נשיא ומייסד איחוד הצלה, אלי ביר, אמר "אני רוצה להודות לתומכי וידידי איחוד הצלה שהגיעו לחגוג איתנו שבעים שנה למדינת ישראל. אני מתרגש בכל פעם מחדש כשאני רואה את האהבה שלהם למדינת ישראל ואת הדאגה שלהם לאזרחי המדינה ושמח שהם בוחרים לתרום למען הצלת חיים. בזכות תרומתם הנדיבה, חולים ופצועים בכל הארץ יזכו לטיפול רפואי מהיר ומקצועי והדבר מקדם אותנו ליעד אותו הצבנו לעצמנו, להגיע לכל חולה ופצוע בישראל בזמן של 90 שניות ולהעניק לו טיפול רפואי מציל חיים".

סגן נשיא איחוד הצלה אלי פולק אמר "לפני כמה שנים הצבנו יעד שאפתני מאד, להגיע לכל חולה או פצוע בתוך 90 שניות ולהעניק לו טיפול ראשוני מציל חיים עד להגעת האמבולנס. בימים אלו בעזרת תמיכתם של ידידי איחוד הצלה מהארץ ומהעולם ועם כניסתם של 70 האופנולנסים החדשים שיצטרפו לצי הקיים של למעלה מ-650 אופנועי אמבולנס, אנו מתקרבים בצעדי ענק ליעד אותו הצבנו. אנו ממשיכים כל העת לגייס מתנדבים מכל רחבי הארץ ובפרט באזורים המרוחקים כדי לסגור את כל החורים ברשת ההצלה של איחוד הצלה.

לכתבה הבאה:

מרשים: 86.2% זכאות לבגרות בשדרות

תושבי שדרות יכולים להיות גאים – גם בשנת תשע"ח עירם מובילה באחוז הזכאות לבגרות מבין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.