יום ראשון , 20 אוקטובר 2019
זירת האירוע. צילום: איחוד-הצלה

ממצאי חקירה של חוקרי משטרת ישראל בימים האחרונים בעקבות אירוע בו נחתך בפניו קטין, 17 תושב שדרות, הבשילו לכדי כתב אישום אשר יוגש בקרוב כנגד תושב העיר, 53, החשוד במעשה. להערכת המשטרה, תקיפתו של הקטין נסובה על רקע סכסוך בינו לבין בנו של החשוד. "לא נגלה כל סלחנות כנגד אלו שייטלו את החוק לידיהם ויפגעו בציבור – באלימות ובסיכון חייו", ציינו במשטרה.
חקירה שהחלה במשטרת ישראל בסוף השבוע האחרון בעקבות מקרה אלימות בו נחתך בפניו קטין באמצעות סכין-יפנית על ידי חשוד בעיר שדרות, הבשילה במהרה תוך חקירה מקצועית לכדי כתב אישום שיוגש בקרוב באמצעות פרקליטות דרום.
במהלך פעילות סיור והגברת תחושת ביטחון של ניידות השיטור בעיר שדרות במוצאי השבת האחרון, הבחינו השוטרים בסמוך לכיכר בגין בקטינים המסמנים בידם לעבר הניידת. בדיקתם לפשר העניין העלתה כי אחד הקטינים נחתך בפניו על ידי חשוד, שנעצר על ידי השוטרים, באמצעות סכין יפנית שהושלכה לאחר מכן בזירה. החשוד שהועבר לחקירה בתחנת המשטרה טען כי הגיע למקום לשוחח עם הקטין בעקבות סכסוך הקיים עם בנו וכי הוא הותקף על ידי הקטין ובמהלך התגוננותו מכך נחבל הקטין. עדויות שנאספו בזירה תיארו את שהתרחש באור מעט שונה, על פי עדויות אלו החשוד במעשה הגיע למקום עם רכבו ולאחר שבירר את זהות הקטין המותקף החנה את רכבו ושב רגלית לעבר קבוצת הקטינים שנכחו באירוע. לאחר מכן לקח החשוד את הקטין לצד תוך שהורה לחבריו לא להתערב ואז על פי החשד הוציא את הסכין ותקף את הקטין בפניו והחל נמלט. ניידת המשטרה שסיירה במקום, כאמור, בסמוך לקרות האירוע עצרה את החשוד ובסיום חקירתו נכלא ומעצרו הוארך עד היום (רביעי).
הסכין ששימשה לתקיפת הצעיר
 הסכין ששימשה לתקיפת הצעיר
לאחר שחוקרי המשטרה סיימו את מלאכת חקירת המקרה ואיסוף העדויות, היום הוגשה כנגדו הצהרת תובע על הכוונה להגיש נגדו כתב אישום בקרוב באמצעות פרקליטות דרום והחשוד שוחרר בתנאים מגבילים למעצר בית.

לכתבה הבאה:

הבוקר: שני הרוגים בתאונת דרכים קשה בצומת איבים, סמוך לשדרות

שני הרוגים ופצוע בינוני כתוצאה מתאונת דרכים קשה שאירעה הבוקר (חמישי) בצומת איבים סמוך לשדרות. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.