יום ראשון , 21 יולי 2019
דף הבית / חדשות / 88% זכאות לבגרות בתיכוני שדות נגב

88% זכאות לבגרות בתיכוני שדות נגב

בניתוח הזכאות לבגרות של בתי הספר באחריות הרשות עולה  כי גם השנה ישנה עלייה יפה מאוד באחוזי הזכאים לבגרות בבתי הספר במועצה

אולפנת צביה סיימה גם את שנת תשע"ז עם 100% זכאות לבגרות בקרב תלמידותיה. גם ביה"ס נריה בנות יכול להתגאות בנתון מרשים של 89% זכאות לבגרות – ניתן לומר בצורה מובהקת כי הבנות במועצה מובילות בזכאות לבגרות. במקיף דתי נריה בנים נמשכת המגמה המבורכת של עלייה בזכאים לבגרות והשנה היא עומדת על 68% זכאים.

משכלול נתוני בתי הספר שבאחריות המועצה עולה כי 88% מהתלמידים זכאים לבגרות בתשע"ז.

נתונים אלו מהווים עליה ביחס לשנים קודמות. שנת תשע"ו הסתיימה ב80% הצלחה בבתי הספר של המועצה. ובשנה האחרונה תשע"ז, זה הגיע כאמור ל88% הצלחה.

מוטי אדרי, מנהל מחלקת החינוך אמר בתגובה לנתונים כי אנו רואים עלייה באחוזי הזכאות לבגרות בבתי ספר באחריות הרשות, בעיקר הודות למנהלים ולצוותי החינוך המונעים מתוך שליחות ואמונה במקצועיות ובהתמדה רבה. וכמובן לתלמידים בשדות נגב – תלמידים עם יכולות גבוהות הבאות לידי מימוש עם אקלים חינוכי מיטבי ומוטיבציה רבה.

תמיר עידאן, ראש המועצה אמר "אני רואה ברכה בעמלינו בחינוך. העלייה בבגרויות משקפת את החזון שלנו במועצה לשאיפה למצוינות בכל בתי הספר. אנו לא ננוח גם בשנים הבאות ונעניק את התנאים הטובים ביותר לתלמידים הנהדרים שלנו להצליח בבגרויות כהכנה לאקדמיה. אני רוצה לברך את כל המנהלים והמורים שהשקיעו המון מעבר לזמן הנדרש על מנת להביא את תלמידיהם להצלחה היפה הזו. ישר כוח גדול לתלמידים על ההשקעה והמאמץ שהביאו להצלחה ולנתונים יפים כאלה."

לכתבה הבאה:

מרשים: 86.2% זכאות לבגרות בשדרות

תושבי שדרות יכולים להיות גאים – גם בשנת תשע"ח עירם מובילה באחוז הזכאות לבגרות מבין …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.