עוטף עזה
ארצי

Share |

דומה אבל שונה- מתנות מגניבות לראש השנה
18.9.2011 אורטל מיכלשוילי
מתלבטים איזו מתנה לקנות לאהוביכם לחג? נמאס לכם מכל המארזים הסטנדרטיים והמתנות הרגילות? שדרונט מציעה לכם מתנות עם נגיעות מיוחדות ומגע אישי. שנה טובה!

 

קופסאות איחסון מעוצבות

 

רשתות השיווק וחניות רבות מוכרות קופסאות נוי המשמשות לאיחסון ביתי בעשרות ואף מאות שקלים. ניתן להכין בעבודת יד קופסאות וכלי איחסון שונים לבית בעיצוב אישי ומיוחד ולמלא אותם בכל טוב. אם החלטתם לקנות מתנה נוספת ניתן להשתמש בקופסא לאחסון המתנה במקום עטיפה סטנדרטית. את הקופסא אפשר להכין עם הילדים לסבא וסבתא או לדודים.

 

מה צריך?

 

- קופסא ריקה של נעליים או של כל מוצר אחר שקניתם והגיע באריזה.  

- חומרי עיצוב: שקית יפה ששמרתם מניילון מבריק או בריסטול בצבע קיצי.

- דבק יבש או סלוטייפ ומספריים.

- ניתן להוסיף בכתב ברכת חג שמח בצבעי טוליפ (ניתן להשיג בחנויות יצירה).

 

 קופסאות נעליים מעוצבות

 

ציור בעיצוב אישי

 

עוד מתנה שאפשר להכין לבד בבית וגם בשיתוף הילדים - ציור בעיצוב אישי לאהובינו. מה לצייר? מה שאוהבים- שקיעה, פרחים, ואפשר גם "ללכת על בטוח" ולצייר ציור מופשט צבעוני וחופשי שתמיד יוצא יפה עם הצבעים הקיציים הנכונים.

 

מה צריך?

 

- משטח קשה מעץ או בד קנבס לציור.

- צבעי אקריליק.

- מכחולים.

 

שקיעה על משטח עץ. ציירה: נועם מיכאלי, בת 7.

 

בקבוק יין מעוצב

 

יין לראש השנה תמיד מנצח. בחגים מוכרים מארזי בקבוקים משתלמים במיוחד שניתן לשדרגם בעיצוב אישי מיוחד. את בקבוק היין ניתן לקשט בדרכים שונות- אחת מהן היא בעזרת שפורפורות צבעי טוליפ בצבעים שונים. אם המתנה היא למישהו שתמיד רוצה לראות אותנו, אפשר להדביק על הבקבוק תמונה אישית או משפחתית. בעזרת עיצוב אישי של בקבוק היין הוא בוודאי לא יסים את חייו במהרה בפח, אלא ישמש ככד לפרחים בודדים.

 

מה צריך:

 

- בקבוק יין

- צבעי טוליפ

- תמונה אישית או משפחתית

 

 

חג שמח!!!

1. מגניב!
ניצן  |  18.09.11